Oblíbené (0)

MYCOCLEANsměs slzovky, Maitake a bylin

Na dotaz
Sleva e-shop: 0 %

Skladem

 

Směs pro podporu trávení, detoxikaci a pročištění organismu

 

Z hlediska tradiční čínské medicíny se v Číně používá u stavů jako

 

Popis dle tradiční čínské medicíny

Směs je vyváženou kombinací houbových a bylinných extraktů, vytvořenou pro problémy současného člověka, která vychází z hluboké moudrosti tradiční čínské medicíny. Tato kombinace posiluje „slezinu“ (čínské synonymum pro trávení) a tím posiluje energii Qi celého těla, odvádí z organismu vlhkost, hlen a nadměrnou horkost, detoxikuje ho, harmonizuje psychiku, posiluje ledviny a plíce. Užívá se proto u stavů jako je nadváha, únava, průjem, otoky, nechutenství nebo naopak chutě (hlavně na sladké), různé imunitní, atopické a autoimunitní problémy, Crohnova choroba, ulcerosní kolitida, bolesti kloubů, revmatoidní artritida, cysty, myomy, zvětšená prostata, inkontinence, gynekologické výtoky, kožní problémy, celulitida, rýmy, kašle, záněty dutin apod. Vhodná podpora hubnoucích a detoxikačních programů. Díky podpoře ledvin, plic a sleziny posiluje imunitní systém a je proto vhodný jako podpora u onkologických onemocnění. V neposlední řadě je třeba zmínit výrazný harmonizační vliv na psychiku.

 

 

Složení v 1 dávce: Maitake, trsnatec lupenitý, Grifola frondosa, 30% extrakt – 150mg; Yi Yi Ren, slzovka obecná, Coix lacryma, extrakt ze semen 5:1 – 2100mg; Lian Zi, lotos ořechonosý, Nelumbo nucifera, extrakt ze semen 5:1 – 900mg; Fo Shou, Buddhova ruka, Citri sarcodactylis, extrakt z plodu 5:1 – 150mg; bez pomocných látek, aditiv a konzervantů

 

Dávkování:

  • 1 lžička prášku na den. Odměřte prášek přiloženou lžičkou a rozmíchejte  ve 2 dcl vlahé vody (děti od 3 do 15 let půl lžičky denně). Ideální užívat půl hodiny před snídaní. Pro zesílení účinku je možné pít tento nápoj 2-3x denně (vždy rozmíchat 1 lžičku ve 2 dcl vlahé vody).

 

Působení dle tradiční čínské medicíny

  • Posiluje QI PI (sleziny) a WEI (žaludku)
  • Harmonizuje jaterní QI
  • Posiluje SHEN (ledviny) a jejich esenci
  • Odvádí vlhkost a škodliviny
  • Transformuje TAN (hlen)
  • Má funkci An Shen (harmonizace psychiky) 

 

Diagnozy