Oblíbené (0)

REISHI TRITERPEN - zvýšený obsah triterpenůLesklokorka lesklá - léčivá houba

Na dotaz
Sleva e-shop: 0 %

Skladem

 
REISHI TRITERPEN - zvýšený obsah triterpenů 
(Ganoderma Lucidum, Lesklokorka lesklá)
 
 

Podrobný popis všech účinků naleznete v kapitole REISHI

 

Zda použít REISHI s 30% polysacharidů (nejčastěji používaná), REISHI s 50% polysacharidů nebo REISHI TRITERPEN naleznete u konkrétních diagnóz ve VYHLEDÁVÁNÍ PODLE POTÍŽÍ

 

 

Reishi dokáže aktivizovat imunitní reakce organismu, přispívá k udržení normální funkce oběhového systému. Zároveň pomáhá k udržení normální hladiny cholesterolu přírodní cestou. Reishi obsahuje mnoho bioaktivních látek, které ji dělají naprosto jedinečnou. V Reishi můžeme najít krom vitamínů, minerálů i velké množství polysacharidů beta glukanů, ganoderanů, ale také steroidů, cyklických esterů laktonů, triterpenů, kam patří i kyselina ganoderická či lanostany aj. Pro naši produktci používáme plodnice ve stáří 6-9 měsíců. V tomto stáří je koncentrace účinných látek nejvyšší. U starších hub se koncentrace účinných látek postupně snižuje a účinek není tak efektivní.

 

Ttriterpeny se nachází pouze v plodnici houby. Reishi je významná tím, že jich obsahuje 120 druhů, z čehož je 80 druhů fyziologicky aktivních. Je to jediná houba, kde byly zjištěny v takovém množství. Na druhém místě je houba Chaga.

 

min. 20 % polysacharidů (reálně bývá 23-24 %)

min. 10 % triterpenů

 

 

Dávkování:

  • konkrétní dávkování naleznete u jednotlivých potíží - vyhledávání dle potíží
  • zvýšená dávka: 3–10 kapslí denně
  • běžná dávka: 1–2 kapsle denně
  • doporučujeme užívat vždy 5 dní v týdnu a 2 dny vynechat
  • kapsle užívejte na lačno (min. 30 minut před jídlem či 60 minut po jídle), zapíjejte vodu nebo slabým zeleným čajem
  • při užívání vitálních hub doporučujeme zvýšit příjem vitamínu C, který zvyšuje vstřebatelnost účinných látek. Například ve formě extraktu brazilské třešně Aceroly.

 

Diagnozy