Oblíbené (0)

Imunita oslabená, posílení imunity

Posílení imunity

 

Média nás stále "děsí" zprávami o chřipce a potřebě nechat se očkovat. Nechcete-li ale jít touto "cestou" anebo mít stůl plný léků a "chemie", pak doporučujeme přírodní houbové řešení.

Léčivé houby jsou doslova elixírem života. Po staletí pomáhají ochraňovat lidský organismus před negativními vlivy prostředí či následky nezdravého životního stylu. Zvláště v období přechodu z léta do zimy, které bývá provázeno častými virovými či bakteriálními infekcemi, oceníte jejich výrazné a hluboké stimulující vlastnosti.

Při cestě za silnou imunitou vám postačí tři základní: Reishi, Cordyceps  a Agaricus. Všechny obsahují vysokou koncentraci betaglukanů, který imunitní systém nabudí. Pokud se užívají všechny najednou, navzájem se posilují a imunitu posilují ještě efektivněji.

 

Přírodní posílení, podpora oslabené imunity, léčivé houby a bylinné směsi čínské medicíny

 

MYCOCOMPLEX - posiluje všechny aspekty imunity - obsahuje extrakt z REISHI, CORDYCEPSU a AGARICU. Navíc i extrakt z léčivé houby SHIITAKE a ACEROLU, což je přírodní vitamín C

 

Dávkování: 

2-0-2 kapsle denně v těžším období

1-0-1 kapsle denně  jako prevence

 

+ MYCOCLEAN - zvláště pokud je přítomno zahlenění

 

užívejte na lačno, minimální odstup je 30 minut před jídlem nebo jedna hodina po něm

vždy užívat 5 dní a 2 dny vynechat, aby nedošlo k únavě imunitního systému, takto lze houby užívat dlouhodobě

 

 

Posílení imunity v období probíhající virové epidemie:

 

Největší smysl dává v těchto případech kombinace houby REISHI a CORIOLU. CORIOLUS je z hub největší „zabiják“. Dokáže v našem organismu likvidovat vše, co je mu cizí – viry, bakterie, kvasinky, borelie, chlamydie atd. REISHI má též protivirové účinky, oproti CORIOLU ale v člověku posiluje více jeho vitalitu.

 

Preventivní dávkování: CORIOLUS (40 % polysacharidů) 1-0-1 kapsleREISHI (30 % polysacharidů) 1-0-1 kapsle,

Nalačno. Vždy 5 dní užívat a 2 dny dát pauzu.

Pokud budete pravidelně užívat vitální houby, neznamená to, že nikdy neonemocníte. Vždy záleží na síle patogenu a vaší celkové odolnosti. Užíváním vitálních hub si ale výrazně zvyšujete šanci odolat všudypřítomným patogenům.