Oblíbené (0)

Rakovina - karcinom - prostaty

Rakovina prostaty je pomalu rostoucí rakovina, která postihuje především starší muže. Často není fatální. Příčina je neznámá, i když je běžnější u mužů s tímto onemocněním v rodinné anamnéze a u mužů afro-karibského nebo afrického původu. Příznaky se obvykle neobjeví dříve, než rakovina zúží močovou trubici, což způsobí problémy, jako je časté močení, slabý tok moči a pocit, že se močový měchýř nevyprázdnil zcela. Léčba závisí na stadiu rakoviny a věku, zdraví a přání muže. V některých případech může být potřeba rakovinu pouze monitorovat. Pokud je léčba nezbytná, patří mezi možnosti operace, radioterapie, chemoterapie a hormonální terapie s cílem omezit růst rakoviny.

 

Přírodní podpora léčby rakoviny prostaty , léčivé houby a bylinné směsi čínské medicíny

 

U onkologických onemocnění doporučujeme užívat 3-5 g výše uvedených léčivých hub denně (myšleno všech tří hub dohromady).

 

Coriolus 1-2-1 kapsle

 

Maitake 2-0-2 kapsle

 

 

To je dávka 4 g/den vhodná pro muže do 70 kg. Tuto dávku je možné podle potřeby i zvýšit.

 

Pro lepší efekt doporučujeme užívat vitální houby 5 dní v týdnu a 2 dny udělat pauzu. Užívat vždy na lačno (30 min před jídlem nebo 1 hodinu po jídle). Při dlouhodobém užívání doporučujeme udělat po 3 měsících 1 týden pauzu.

 

Kombinace těchto hub se podává po celou dobu konvenční léčby a ještě cca 2 měsíce po jejím ukončení. Poslední měsíc se dávky postupně snižují až do ztracena.

 

Ve většině případů je vhodné přidat ještě Curcumin, což je extrakt z kurkumy dlouhé.

Kurkuma je má významné protinádorové a protizánětlivé účinky, a z pohledu čínské medicíny dokáže rozbíjet blokády, což je u nádorů velmi důležitá vlastnost.

 

 

 

Pokud je léčba úspěšná, doporučujeme nasadit preventivní kúru, kvůli receidivám a užívat ji 1-2x ročně.

 

Coriolus 1-0-1 kapsle

Maitake 1-0-1 kapsle

 

+ Cordyceps  1-0-0 kapsle  - pokud je pacinat zimomřivý a má třeba problémy s močením