Oblíbené (0)

Syndrom vyhoření ( Burnout syndrom )

Syndrom vyhoření (burnout syndrom) také patří mezi somatoformní poruchy. Je to stav extrémního vyčerpání a nevýkonnosti. Obvykle přichází po dlouhodobé náročné pracovní zátěži a postihuje tak často manažery a lidi pracující v sociální sféře, bývá ale častý i u žen v domácnosti.

Na počátku bludného kruhu stojí velké pracovní nasazení, které dává člověku dobrý pocit z toho, že se v životě „osvědčil" a zaslouží si uznání. Jeho pracovním vytížením ale trpí osobní a rodinný život, dochází ke konfliktům, partnerským neshodám až rozpadům vztahů. Postižený člověk o to víc utíká před těmito problémy k práci. Ta ale jeho selhání v privátním životě nedokáže kompenzovat a to, co bylo dříve zdrojem uznání, se stává únavným a vyčerpávajícím. Důsledkem je rezignace, pocit vlastního odcizení a vnitřní prázdnoty.

V rámci terapie je nutná dočasná pracovní neschopnost a stažení se z pracovního života. Pacient musí spolu se zaměstnavatelem vyvinout vhodné strategie, jak zabránit nové nepřiměřené zátěži, až se do práce znovu vrátí. Je nutné vyhnout se veškerým nedosažitelným cílům.

 

Přírodní léčba syndromu vyhoření, léčivé houby a bylinné směsi čínské medicíny

 

CORDYCEPS + PROBUZENÍ ENERGIE - TINKTURA

 

 

CORDYCEPS 3-2-0 kapsle denně

užívejte na lačno, minimální odstup je 30 minut před jídlem nebo jedna hodina po něm

vždy užívat 5 dní a 2 dny vynechat, aby nedošlo k únavě imunitního systému, takto lze houby užívat dlouhodobě

pokud užíváte houby společně s tinkturami, tak nejdříve užít léčivou houbu a v odstupu cca 15 minut tinkturu

 

BU ZHONG YI QI TANG (PROBUZENÍ ENERGIE 006 - TINKTURA)

denní dávka je 1 kapka na 1 kg tělesné hmotnosti, denní dávku rozdělit na dvě části – ráno a večer, tzn. pokud vážíte například 70 kg, tak si dáte 35 kapek ráno a 35 kapek večer

první 2 dny užívejte dvojnásobnou dávku

před použitím je dobré tinkturu protřepat, mírné zakalení je normální

tinktury užívejte na lačno, minimální odstup je 30 minut před jídlem nebo jedna hodina po něm.

tinkturu je možné zalít trochou horké vody a tím dojde k odpaření se alkoholu, tento postup je vhodný pro děti nebo řidiče

na jeden měsíc potřebujete obvykle 2-3 balení (podle denní dávky - viz výše)