Oblíbené (0)

Zánět močového měchýře ( cystitis - cystitida ) a močových cest ( uretritida )

Přírodní léčba zánětu močového měchýře - cystitidy a močových cest - uretritidy, léčivé houby a bylinné směsi čínské medicíny

 

Doporučujeme dvě léčivé houby: CORDYCEPS a CORIOLUS.

 

CORDYCEPS posiluje ledviny, hlavně jejich yang a esenci tzn., že je zahřívá, je silně protiúnavový, stimuluje imunitní systém a libido.

 

CORIOLUS je z medicinálních hub nejsilnější „zabiják“ jakýchkoliv patogenů, které v organismu nemají co dělat. A je mu jedno, jestli to jsou viry, bakterie, chlamydie, borelie či rakovinné buňky. Jeho další nespornou výhodou, proč má smysl ho použít u zánětů močových cest, je fakt, že regeneruje sliznice.

 

Dávkování:

 

Důležité je, aby ženy trpící záněty močového měchýře, tento problém řešily v době mimo akutní stav - CORDYCEPS v dávce 2-1-0 kapsle (ráno-v poledne-večer) a CORIOLUS v dávce 0-1-2 kapsle. Vždy užívat 5 dnů v týdnu a poté 2 dny pauza, nalačno.

 

Pokud se začnou objevovat akutní příznaky jako je pálení, řezání při močení, krev moči apod., potom doporučujeme vysadit CORDYCEPS a zvýšit dávku CORIOLU - až na 2-3 kapsle 4x denně. Ke Coriolu přidat bylinnou směs RUDÁ ŘEKA - TINKTURA.

 

U lidí, kteří mají obecně tendenci k prochladnutí, je vhodné užívat CORDYCEPS i preventivně, a to hlavně v zimě.

 

Cordyceps je vhodné použít v koncentraci 30 % polysacharidů a Coriolus v koncentraci 40 % polysacharidů. 

 

Jak POSÍLIT IMUNITU, aby se nám choroby vyhýbaly?